Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/donair/domains/edona.ir/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/donair/domains/edona.ir/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/donair/domains/edona.ir/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
بازاریابی دیجیتال – ادونا – طراحی وب سایت

به بخش بازاریابی دیجیتال خوش امدید

ما در این بخش به دنبال راهی هستیم تا ثابت کنیم همه ی کسب و کارها با استفاده از فناوری قادر به پیشرفت هستند

اولین مرحله پیدا کردن بهترین راه شروع برای ورود به عرصه بازاریابی دیجیتال و همچنین پیدا کردن کسب و کارهای مشابه هست که با استفاده از تجربه آنها تا امروز، بتوانیم راهی کاملا متفاوت و خاص برای شما پیدا کنیم.
از مهم ترین موارد در این نوع فروش استفاده کردن از عکس ها و ویدیوهای تولید شده توسط صاحب کسب و کار هست. امروز نمی توان در بخش فروش آنلاین به افراد گرافیک فروخت بلکه عامل فروش جلب اعتماد آن ها است.
همیشه انجام یک ورود طوفانی با تبلیغات گسترده و مناسب بهترین راه حل است. سرمایه گذاری اولیه برای تبلیغات و همچنین محیط انجام آن مطمعنا باعث خواهد شد تا در کوتاه ترین زمان برگشت مالی آن را ببینید.
داشتن پشتیبانی روزانه در شبکه های اجتماعی باعث خواهد شد فرصت این که مشتری از صفحات دیگر نیز بازدید کند و از خرید خود منصرف شود را از او بگیرید پس در این زمینه آپدیت روزانه اصلی مهم خواهد بود.
macbook-startup-02

کیفیت بازاریابی دیجیتال در ادونا
تولید محتوا و طراحی گرافیکی

UI/UX 81%
Ideas 90%
Creative 87%
17  k
فایل طراحی استوک
4941
فایل نهایی
732
دیتای فروخته شده

شرایط قرارداد برای شبکه های اجتماعی

اگر مراحل کاری شرکت را مطالعه کرده باشید می دانید که اولین اقدام برای ما بررسی می باشد. این بخش از کار به صورت رایگان توسط کارمندان ما در بازاریابی دیجیتال روی شبکه های اجتماعی مختلف در زمینه مربوط به کسب و کار شما انجام خواهد گرفت بعد از قبول کار و تایید متخصصان ما در این حوزه طبق بودجه ای که مشتری در نظر گرفته و شرایط موجود که در طی بررسی مشخص شده اند قراردادی با توافق دو طرف نوشته خواهد شد توجه داشته باشید تمامی قراردادهایی که برای تولید محتوا و بازاریابی نوشته می شوند دارای پیش پرداخت و دریافت هزینه در ابتدای ماه هستند زیرا در این نوع کار بخشی از مبلغ مستقیما توسط کارگزار صرف تبلیغات و غیره می شود.
Basic plan
قرارداد سه ماهه
  • تبلیغات به صورت همکاری و پولی
  • تولید محتوا و یا دریافت محتوا از کارفرما
  • گرافیک و تبلیغات بصری