خدمات ما

our-services-image-01

دیجیتال مارکتینگ

با پیشرفت فضای مجازی و فروش آنلاین در زندگی مردم شاهد آن هستیم که شناخت جامعه مخاطب و نوع سلیقه آن ها یک نیاز مهم برای انواع کسب و کار است، که هر روز بیشتر از روز قبل توسط صاحبین صنایع ومشاغل احساس می شود.درک درست از نوع فروش آنلاین و بازاریابی کمک خواهد کرد تا با توجه به نوع محصول و یا خدماتی که ارائه می کنید تاثیر درست تری روی ذهن مشتری بگذارید. برای انجام آنالیزهای لازم روی سایت، اینستاگرام و تلگرام مرتبط با کسب کار خود با ما درتماس باشید.

طراحی گرافیکی

استفاده از نرم افزارهای طراحی و زدن گرافیک هایی که برای مخاطب جلوه بصری داشته باشند و او را از نظر روانی وادار به گذراندن وقت بیشتر در محیط تبلیغاتی شما کنند یک اصل مهم است.

دید متفاوت

بهبود دادن رابطه بین کارمندان شرکت و بازار باعث شده آن ها دید متفاوتی نسبت به علایق مشتریان باتوجه به پیشرفت روز افزون فضای مجازی داشته باشند.

گرافیک کاران ماهر

استفاده از طراحان و افراد متخصص در حوزه گرافیک باعث شده شرکت ادونا در تبلیغات بصری یک پله جلوتر از شرکت های دیگر دیجیتال مارکتینگ باشد.
our-services-image-02
our-services-image-03

استراتژی و نوآوری

همکاران ما باتوجه به آنالیزهای ماهانه روی روند پیشرفت کسب و کار شما در فضای مجازی و فروش آنلاین محصولاتتان برای شما بنابر نیاز روز بازار از استراتژی هایی مانند ساخت کلیپ و ویدیو،تولید محتوا متنی، تبلیغات آنلاین و آفلاین و بسیاری دیگر از روش های بازاریابی استفاده خواهند کرد.
فعالیت هایی چون طراحی و برنامه نویسی سایت، مدیریت گرافیک های زده شده، فکر و خلاقیت رتبه بندی شده، روش های بازاریابی نوآورانه، اتاق فکر طراحی قالب سایت همه و همه گوشه ای از آن چیزی است که هر روز همکاران ما در شرکت با آن دست و پنجه نرم می کنند.

حالا که به این قسمت رسیدید

برای رشد کسب و کارتان از تماس با شرکت ما شروع کنید